fbpx

İlgili Yazılar

5 Yorumlar

 1. 1

  Musa

  Merhabalar. Astroloji hakkında pek de fazla bilgim yoktur. Bu yazı 2017 yılında mı yayınlanmış? Eğer öyleyse, 2020 olaylarını nasıl bu kadar kesin olarak belirlemek mümkün olmuş?

  Yanıt
  1. 1.1

   Münevver Maya

   merhaba, evet Aralık 2017’de araştırıp yazıyı yayınlamıştım. Gezegenlerin 2020 yılında oluşturacağı gökyüzü konumlarını, hareketlerini önceden hesaplayarak olasılıkları belirleriz. Tamamen astroloji bilgisine dayalıdır.

   Yanıt
 2. 2

  nilüfer

  merhaba münevver hanım 2020 7/7 saat 14:30 da evlendim o saatte hangi gezegen etkindi bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Yanıt
 3. 3

  Tuna

  2020 Aralık ayındayız. Yazıda belirttiğiniz gibi Pluto Satürn Jüpiter üçlüsünün Oğlak burcunda yaptığı kavuşumun getirdiği yıkım ve dönüşümü yaşıyoruz. Fakat bana göre en mühim açı Satürn ve Jüpiter in bu Aralık ayında Oğlak burcundan tamamen ayrılıp Kova burcuna geçmeleri ve geçer geçmez Kova burcunun daha ilk derecesinde kavuşum yapmalarıdır. Bu gezegenler 20 yılda bir kere kavuşum yapıyorlar ve bu büyük kavuşumun gerçekleştiği burcun derecesi ve kavuşum esnasında aldığı diğer açılar, dünyada başlayan 20 yıllık yeni döngünün gündemini belirliyor.
  Bir de Jüpiter Satürn kavuşumlarının 200 senelik bir döngüsü var. Bu iki gezegen her ne kadar 20 yılda bir kere bir araya gelseler de, her kavuşum aynı elementteki burçlarda gerçekleşir. Örneğin son 200 yıldır sadece toprak elementinde kavuşum yapıyorlar. (Boğa Başak Oğlak borçlarında).
  Fakat 21 Aralık 2020 de Kova burcunda kavuşum yapacaklar. Ve önümüzdeki 200 sene boyunca her 20 yılda bir kere bir araya gelecekleri noktalar Hava elementi olacak! (İkizler Terazi Kova).
  Yani kısacası bu kavuşum sadece 20 senelik bir döngüyü başlatmakla kalmıyor. 200 yıllık bir devir, bir çağ başlatıyor!
  Bunun önemini anlayabiliyor musunuz?
  Daha iyi anlatabilmek için öyle ifade edeyim; önümüzdeki koskoca 20 sene var ya hani, işte o koskoca 20 sene, aslında 2020-2220 yılları arasında yaşanacakların sadece fragmanı!
  Bu fragmanın ilk saniyesi de 2020 yılı !
  2020 yılı sadece 1 saniyesi o filmin!
  Dünya su an nasıl bir zaman diliminin içinde düşünün. Bu sene ve önümüzdeki sene atacağınız her adım, yaşayacağınız her olay ömrümüzün geri kalanını şekillendirecek, karmik olarak etkileri sürecektir.
  Bu döngü yeni bir çağ başlatıyor. Kova çağı!
  Kova nedir? Adalet, hümanizm, özgürlük, teknoloji, isyan, ayaklanma, doğal afetler vs.
  Jüpiter ve Satürn ise birbirine en zıt konuları temsil eder. Jüpiter temas ettiği herşeyi büyütür genişletir yüceltir bolluk getirir şans getirirken, Satürn kısıtlar daraltır engeller mücadele ettirir geçmiş neslin günahlarını size ödetir.
  Bu iki zitligin kavuşumu, hem de 200 yıla öncülük edecek Kova burcunda kavuşumu!
  Gözünüzde canlandı dimi şimdi birşeyler?
  Evet benim de…
  Bu günlerin kıymetini bilelim. Çünkü Dünya 21 Aralık 2020 de geri dönülmez bir yola giriyor!

  Yanıt
 4. Pingback: 2021 Yılının Önemli Gökyüzü Konumları

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2008 - 2021 Astrolojievi.com. Metin ve görseller izinsiz kopyalanamaz.

error: İçerik Korunmaktadır.
Kategoriler