fbpx

Danışmanlık

Bireysel danışmanlık

Bizler bu dünyaya farkında olalım veya olmayalım, ruhsal tekamül yolunda ilerleyebilmek amacıyla, bu yoldaki eksiklerimizi tamamlamayı deneyimlemek için geliyoruz. Nereden geldiğimizi ve nereye gideceğimizi hatırlamıyoruz, bu nedenle yaşam – ölüm arası dünyadan geçme deneyimimizde olabildiğince eksiklerimizi tamamlamak istiyoruz. Hepimizin yaşam amacımız, görevlerimiz, sorumluluklarımız var ve yine farkında olarak veya olmayarak bunları doğru zamanda, doğru eylemlerle gerçekleştirmek istiyoruz, bazılarımızı çok uğraşıyor bazılarımız rahatlıkla ilerliyor, bazılarımız hiç umursamıyor gelişmiyor geldiği gibi gidiyor, bazılarımız zorluklar karşısında direnmiyor ve bırakıyor. Bazen bir yolda takılıp kalıyoruz nedenlerini sorguluyoruz, aşmaya çalışıyoruz. Yaşam yolumuzda rahat ilerleyebilmek için pek çok yöntemle bilgi-deneyim desteği almak istiyoruz. İşte bu noktada Doğum Haritamız bizim temel tespit ve çözüm kaynağımız olarak yol gösterici oluyor.

Astroloji, dünyaya geldiğimiz zaman diliminin ilahi matematiğini ve  göksel sembolleri yorumlama sanatıdır. Doğum haritamız  ise doğduğumuz anın gökyüzü fotoğrafıdır, bu fotoğraftaki matematiği ve sembolleri bilmek yaşam yolumuzda bize hayatımızın her alanında büyük kolaylık ve fırsatlar sağlıyor. Dünyaya gelirken hangi potansiyellerle geldik, hangi yeteneklere sahibiz, eksiklerimiz neler, bu eksiklerimizi hangi koşulları deneyimleyerek, hangi potansiyellerimizi kullanarak tamamlayacağız. Yaşamda ilerlerken önemli fırsat ve zorluk getirebilecek zaman dilimleri nedir, bu zaman dilimlerindeki fırsatları değerlendirmek veya zor zamanları aşmak için neler yapmalıyız ve yapmamalıyız gibi pek çok sorularımızın yanıtlarını doğum haritamızın doğru analizi ve yorumu ile alabiliriz.

Yaşınız ne olursa olsun, bundan sonraki yaşamınızı daha kaliteli sürdürmek için doğum haritanızın analiz ve yorumunu bilmek size yeni ufuklar, hız, doğru karar alma fırsatı ve farkındalık kazandıracaktır.

Doğum haritanızın analiz ve yorumunu yaptırmak ve detaylı bilgi almak için doğum bilgilerinizi (Gün, Ay, Yıl, Saat, Doğum yeri) içeren bilgilerle birlikte bilgi@astrolojievi.com adresine mail yollayabilirsiniz. Doğum zamanınızı bilmiyorsanız Rektifikasyon hizmeti alabilirsiniz.

Ankara’da yaşıyorsanız yüz yüze yorum hizmeti alabilirsiniz, işleriniz yoğunluğu veya başka nedenlerle yüzyüze yorum hizmeti alamıyorsanız ya da Ankara dışında veya yurtdışında iseniz Skype veya WhatsApp yoluyla online danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Doğum zamanı belirleme – Rektifikasyon

Doğum haritanızın analiz ve yorumu için doğum zamanınızın net olarak bilinmesi gerekmektedir. Doğum gününüzü veya doğum saatinizi net olarak bilmiyorsanız, doğum zamanı tespiti –Rektifikasyon- yaptırabilirsiniz.

Doğum zamanınızın netleştirilmesi ve detaylı bilgi almak için bilgi@astrolojievi.com adresine mail yollayabilirsiniz.

İlişki – Aşk – Evlilik Analizi

Hayatımız boyunca pek çok insanla aile, ebeveyn, eş, çocuk, arkadaşlık, akrabalık, iş vs ilişkileri yaşarız. İlişkide olduğumuz her insanla doğum haritalarımızı karşılaştırarak, o kişiyle ilişkimizin nasıl sürebileceğini, karşılıklı olarak nasıl davranılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Partnerinizle, eşinizle sevgilinizle veya evlenmeyi düşündüğünüz kişiyle olan ilişkiniz için de yine uyum analizi hizmeti alarak, karşılıklı olarak uyum-uyumsuzluk alanlarınızı, birbirinize nasıl davranmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

İlişki Uyum analizi yaptırmak ve detaylı bilgi almak için kişilerin doğum bilgilerini (Gün, Ay, Yıl, Saat, Doğum yeri) içeren bilgilerle birlikte bilgi@astrolojievi.com adresine mail yollayabilirsiniz. Doğum zamanını bilmiyorsanız Rektifikasyon hizmeti alabilirsiniz.

Meslek – Kariyer analizi

Doğum haritanızdaki potansiyeller, yaşamda hangi meslek veya mesleklerin size daha uygun olduğu ve kariyer planlamanız için nasıl doğru adımlar atmanız gerektiği  konusunda rehberlik eder.

Mesleğinizden veya kariyerinizden hoşnut değilseniz, iş değiştirmek istiyorsanız, nasıl bir iş yapmalısınız veya kariyer aşamalarında doğru zamanda doğru adımlar atmak istiyorsanız meslek- kariyer analizi hizmeti alabilirsiniz.

Çocuklarınız için Meslek – Kariyer analizi

Hepimiz bu yaşamdaki en kutsal emanetlerimiz olan çocuklarımız için ‘’Hayatta yaptığım en güzel şey’’ demek isteriz. Çocuklarımızın hayatları kurulurken en önemli unsurlardan biri onlar için en doğru meslek seçimini yapabilmektir. Biz kendi ideallerimiz veya heveslerimiz için oğlum-kızım şu işi yapsın bu işi yapsın, daha çok kazanır, daha başarılı ve mutlu olur gibi düşünceler geliştirebiliriz veya zorlayabiliriz. Oysa ki çocuğumuz bu kararlardan mutlu olmayabilir, karşı çıkabilir, bizi aşamadığı için veya elde olmayan başka koşullar nedeniyle sevmediği, başaramayacağı, mutsuz olduğu bir meslek seçimi yapabilir. Bu seçim çocuğumuzun hayatının da mutsuz olmasını sağlayacaktır. Hiçbirimiz çocuğumuzun mutsuz olmasını istemeyiz.

Çocuğunuzun olabildiğince erken yaştan başlayarak, yaşı kaç olursa olsun, meslek-kariyer analizini yaptırarak, farkında olmadığınız yeteneklerini, eğitimde öğrenme biçimini, öğrenebilir ve kariyerinde doğru adımlar atma yolunda doğru kararlar alabilir ve birlikte mutlu olmanızı sağlayabilirsiniz.

Kendiniz veya çocuklarınız için Meslek- Kariyer analizi yaptırmak ve ve detaylı bilgi almak için doğum bilgilerinizi (Gün, Ay, Yıl, Saat, Doğum yeri) içeren bilgilerle birlikte bilgi@astrolojievi.com adresine mail yollayabilirsiniz. Doğum zamanınızı bilmiyorsanız Rektifikasyon hizmeti alabilirsiniz.

Üniversiteye hazırlanan çocuklarımız için meslek analizi ve odaklama çalışması

Üniversiteye hazırlanma süreci, çocuklarımızın hayata atılma yolundaki en önemli aşamalardan biridir. 30 yılı aşkın süredir doğum haritasını yorumladığım toplumda tanınan, tanınmayan, medyatik olan pek çok kişinin içerisinde azımsanmayacak oranda sevmediği için üniversitede bitirdiği bölümün çok dışında işler yapan, okuduğu bölümü yarım bırakan, yine bölümü bırakıp üç dört yılını kaybederek istediği bölüme giren ve bu kararların olumsuzluğunu yaşayanlarla karşılaştım.

Kızımın da benzer süreçlerden geçmesi ve haritadaki potansiyellerini doğru keşfetmemiz ve gerekenleri yapmamız sonucunda aldığı başarı, son 15 yılda bu konuya daha da yoğunlaşmamı sağladı. Aynı yöntemleri arkadaşlarımın çocuklarında da uygulayarak, sevdiği işi yaptığı için başarılı olan çocuklarımız yetişti.

Üniversiteye hazırlanma sürecinde, çocuğunuzun potansiyellerini, yeteneklerini belirlemek, doğru meslek-kariyer seçimini yapmak ve çalışmasında odaklanmasını sağlamak için meslek analizi ve odaklama çalışması hizmeti alabilirsiniz.

Çocuğunuzun Meslek- Kariyer analizi yaptırmak ve detaylı bilgi almak için doğum bilgilerini (Gün, Ay, Yıl, Saat, Doğum yeri) içeren bilgilerle birlikte bilgi@astrolojievi.com adresine mail yollayabilirsiniz. Doğum zamanını bilmiyorsanız Rektifikasyon hizmeti alabilirsiniz.

Kişisel Doğum Haritası Yorum Kitabı

Doğum haritamız pek çok göksel unsurun kombinasyonlarını içerir. Doğum haritası yorumlanırken danışan kişiye, bu kombinasyonların hayattaki en önemli potansiyelleri iletilir veya danışılan konu ne ise onunla alakalı bilgiler iletilir. Bir doğum haritasının tüm göstergeleri her yönüyle tüm detaylarıyla yazıya dökülmesi halinde 150-200 sayfalık kitap oluşur. Böyle bir Kişisel Doğum Haritası yorum kitabınızın elinizde olması aslında her zaman defalarca başvurabileceğiniz Kendinizi Kullanma Kılavuzunuzdur. Özellikle olabildiğince erken zamanda çocuğunuzun kitabının elinizde olması, onu büyütürken sizi doğru yönlendirecektir.

Arkadaşlarınızın bebeği doğduğunda, onlara bebeğin doğum haritası yorum kitabını hediye ettiğinizde çok mutlu olacaklardır.

Kendinize veya arkadaşlarınıza Kişisel Doğum Haritası Yorum Kitabı hediye etmek ve detaylı bilgi almak için doğum bilgilerini (Gün, Ay, Yıl, Saat, Doğum yeri) içeren bilgilerle birlikte bilgi@astrolojievi.com adresine mail yollayabilirsiniz. Doğum zamanını bilmiyorsanız Rektifikasyon hizmeti alabilirsiniz.

Transit Analizleri

Doğum Haritalarımız, doğduğumuz zamandaki kişisel potansiyellerimizi içerir. Doğduğumuz andan itibaren sürekli devinim halinde olan göksel unsurlar, doğum haritalarımızdaki değişmez olan gezegen ve noktalara, farklı enerjiler göndermeye başlar. Bu devinim ve geçişlere Transit denir. Gezegen Transitleri bize hayatımızın her alanında, hangi zaman diliminde hangi konuların nasıl tetiklenebileceğini gösterir. Doğum Haritası bir kez yorumlanır, ancak gezegen transitleri hayatımız boyunca pek çok konuyu tetikler ve yaşadığımız sürece devam eder. Transit etkileri bilmek, o yıl veya aylar içinde hayatımızda hangi konuların gündeme gelebileceğini, her alanda atacağımız adımlar için doğru karar verme zamanlarımızı bilmemize ve bunlara hazırlıklı olmamıza yarar. Hava durumunda yağmur yağacak dendiğinde şemsiyemizi alıp çıkarız. Transit yorumları da bir tür hayat-karar-adım şemsiyemizdir.

Doğum haritanızın Transit etkilerini Yıllık, altı aylık, üç aylık, aylık, haftalık veya günlük olarak öğrenebilirsiniz. Transit yorumları istediğiniz zaman dilimine göre mail adresinize yazılı olarak gönderilecektir.

Yıllık, altı aylık ve üç aylık Transit

Transit yorumlarında Ay geçişleri hariç diğer gezegen geçişleri, tutulma etkileri bir yıllık hazırlanır ve mail adresinize yollanır.

Aylık, haftalık ve günlük Transit

Transit yorumlarında seçilen zaman dilimi içinde gerçekleşecek olan gezegen transitleri, Ay’ın Günlük ve Saatlik geçişleri dahil edilerek hazırlanır ve mail adresinize yollanır.

Yıllık, altı aylık, üç aylık, aylık, haftalık veya günlük Transit yorum hizmeti ve detaylı bilgi almak için doğum bilgilerinizi (Gün, Ay, Yıl, Saat, Doğum yeri) ve Transit geçişleri öğrenmek istediğiniz zaman seçeneğinizi içeren bilgilerle birlikte bilgi@astrolojievi.com adresine mail yollayabilirsiniz. Doğum zamanını bilmiyorsanız Rektifikasyon hizmeti alabilirsiniz.

M. MAYA

2008 - 2021 Astrolojievi.com. Metin ve görseller izinsiz kopyalanamaz.

error: İçerik Korunmaktadır.
Kategoriler